20:44:43 - 20.05.2019

Зараз на сайті

На даний момент 2 гостей на сайті
Home Дослідження Аутекологія, таксономія й біотехнологічний потенціал бактерій, які асимілюють вуглеводні та їх похідні
Аутекологія, таксономія й біотехнологічний потенціал бактерій, які асимілюють вуглеводні та їх похідні PDF Друк E-mail
Написав Administrator   
Неділя, 10 серпня 2008 23:13

Описано новий вид Methylomonas rubra на базі поліфазного аналізу. Найменування виду Methylomonas rubra sp. nov. легалізовано згідно правил Міжнародного Кодексу номенклатури бактерій. Штами метанотрофів "Methylobacter ucrainicus" рекласифіковано як Methylobacter marinus, декілька штамів ідентифіковано як Methylococcus capsulatus.

Вперше показано широке розповсюдження в Антарктиці гетеротрофних мікроорганізмів резистентних до бактерицидних концентрацій важких металів. У більшості наземних біотопів досліджених регіонів Антарктики виявлено мікроорганізми, стійкі до важких металів (100-500 мг іонів Сr, Cu, Cd або Hg). Практично на всіх островах Аргентинського архипелагу виявлено штами Methylobacterium, вони знайдені в різних біотопах, але частіше зустрічаються на мхах та лишайниках.

Показана можливість очищення забрудненої нафтою води (100-200 мг/л) на модельній установці з іммобілізованими на керамзиті клітинами Rhodococcus erythropolis та Nocardia vaceinii. Встановлено оптимальні для утворення поверхнево-активних речовин умови культивування Rhodococcus erythropolis на гексадекані, за яких синтез ПАР підвищується у 3-4 рази.

Останнє оновлення на Субота, 18 липня 2009 21:15